ساندویچ پانل

شرکت عصر سرد تولید کننده انواع ساندویج پانل  (ساندویچ‌ پانل چیست؟)

ساندویچ پانل در واقع از دو لایه ورق تشکیل شده است که داخل آن فوم پلی یورتان می باشد که به صورت فشرده و تحت پرس بین این دو لایه ورق قرار گرفته و به ورق می چسبد.این لایه فوم اصطلاحاً ساندویچ پانل نامیده می شود. فومی که در داخل ساندویچ پانل است دارای دانسیته ۲+-۴۰ کیلوگرم بر مترمربع است و به همین دلیل دارای استحکام بالایی است و در برابر حرارت و فشار بسیار مقاوم می باشد. این چگالی بالا باعث می شود که در دمای پایین زیر صفر را به خوبی تحمیل کند و فوم اصطلاحاً شیرینگ نکند.  و البته فوم داخل ساندویچ پانل می تواند از جنس های دیگر مثل  پلی استایرن ، پشم سنگ و... باشد ولی پلی یورتان به دلیل مزیتهای بسیار  از  جمله عایق بودن در برابر سرما و برودت، عمر بیشتر و مقاومت در برابر فشار بهتر نسبت به مواد دیگر ارجحیت دارد. 

شرکت عصر سرد تولید کننده ساندویچ پانل دیواری و سقفی محصولی با کیفیت در ابعاد و ضخامتهای مختلف با استفاده فوم پلی یورتان و ورق با کیفیت در رنگهای متنوع تولید می کند. 

برخی از ویژگیهای ساندویچ‌ پانل شرکت عصر سرد

  1.  تولید ساندویچ پانلِ با کیفیت و مستحکم از فوم پلی یورتان 
  2. استفاده از ورق مرغوب 0.5 پیشرنگ شده با رنگ کارخانه ای
  3. تولید پانل به صورت تحت فشار بدون استفاده از اکتیواتور
  4. استفاده از سلفون جهت محافظت از ساندویج پانل
  5. کنترل کیفیت و بسته بندی و تحویل محصولی شکیل

ارتباط با مدیریت

 ارتباط با مدیریت

مدیریت شرکت عصر سرد به عهده آقای رسول بیگدلی رییس هیات مدیره و سهامدار اصلی شرکت عصر سرد می باشد. برای ارتباط مستقیم با آقای رسول بیگدلی می توانید از ایمیل Manager at AsreSard.com استفاده نمایید.

دانلود کاتالوگ

AsreSardArm

برای دانلود کاتالوگ شرکت عصر سرد روی تصاویر زیر کلیک کنید و یا روی لیکهای زیر جهت دانلود کاتالوگ به صورت Rar شده کلید فرمایید.

صفحه اول کاتالوکصفحه دوم کاتالوکصفحه سوم کاتالوکصفحه چهارم کاتالوک

دانلود به صورت فشرده شده

1 و 2 و 3 و 4

بازگشت به بالا